Publications Office of the EU
Poljska-Varšava: Programski paket za sigurnost podataka - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poljska-Varšava: Programski paket za sigurnost podataka

  • Objavljeno
    24/05/2023
  • Rok
    21/06/2023
  • Dodijeljeno
    26/07/2023
  • Danas
    03/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Centrum e-Zdrowia
Mjesto izvršenja
NUTS code: PL Polska
Lokacija kupca
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Poslovni sektor (glavni CPV)
48732000 Programski paket za sigurnost podataka
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
643,902.44 PLN
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
666,623.70 PLN
Referentni broj ponude
WRZ.270.121.2023
Opis

1. Rozbudowa systemu bezpieczeństwa kont uprzywilejowanych PAM, obejmująca:
a) Dostawę 45 licencji w modelu subskrypcyjnym na okres 24 miesięcy, wraz ze wsparciem producenta/wykonawcy – (zamówienie gwarantowane);
b) Dostawę 10 licencji w modelu subskrypcyjnym na okres upływający wraz z końcem obowiązywania licencji wymienionych w pkt a, wraz ze wsparciem producenta/wykonawcy – (zamówienie opcjonalne).
2. Zamówienie nie zostało podzielone na części.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 2 do SWZ - Istotne postanowienia umowy.
4. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w Istotnych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ.

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Centrum e-Zdrowia
Nacionalni registracijski broj: 5251575309
Poštanska adresa: ul. Stanisława Dubois 5A
Mjesto: Warszawa
Oznaka NUTS-a: PL911
Poštanski broj: 00-184
Zemlja: POL
Osoba za kontakt: Dariusz Wysmułek
Glavna adresa: www.cez.gov.pl
Elektroničkim putem:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d3dbb923-f495-11ed-9355-06954b8c6cb9
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Provjerite povezane dokumente za detalje
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Lowest price
Procijenjena vrijednost
643,902.44 PLN
Konačna ugovorena vrijednost
666,623.70 PLN
Dodjela ugovora
Službeno ime: INTEGRITY PARTNERS Sp. z o.o.
Poštanska adresa: ul. Chłodna 51
Mjesto: Warszawa
Poštanski broj: 00-867
Zemlja: POL
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.