Publications Office of the EU
F-Марсилия: Инженерни услуги в строителството - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

F-Марсилия: Инженерни услуги в строителството

  • Objavljeno
    28/07/2012
  • Rok
    10/09/2012
  • Dodijeljeno
    14/01/2013
  • Danas
    03/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
DREAL PACA
Mjesto izvršenja
NUTS code: Nije dostupno
Lokacija kupca
NUTS code: Nije dostupno
Poslovni sektor (glavni CPV)
71300000 Tehničke usluge
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
3,832,890.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Referentni broj ponude
DREALPACA-AO-12-016
Opis

marché de maîtrise d'oeuvre des tranches T2 et T3 de la Liaison Est-Ouest au sud d'avignon
le marché comportera une tranche ferme et 7 tranche(s) conditionnelle(s) ;

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Obavijest uključuje ugovor o javnoj nabavi
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
Nije dostupno
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
3,832,890.00 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
Nije dostupno
Dodjela ugovora
Službeno ime: Egis France (groupement EGIS France / Egis Structure &Amp; Environnement / Architecture et Ouvrage d'art)
Poštanska adresa: Bât. Europrogramme 40 bd de Dunkerque CS 61001
Mjesto: Marseille Cedex
Poštanski broj: 13471
Zemlja: FRA
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.