Publications Office of the EU
Italija-Apice: Usluge skupljanja krutog komunalnog otpada - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italija-Apice: Usluge skupljanja krutog komunalnog otpada

  • Objavljeno
    05/08/2022
  • Rok
    22/08/2022
  • Otvaranje ponuda
    25/08/2022
  • Danas
    05/09/2026
Status
Podnošenje je završeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Comune di Apice
Mjesto izvršenja
NUTS code: ITF32 Benevento
Lokacija kupca
NUTS code: ITF32 Benevento
Poslovni sektor (glavni CPV)
90511100 Usluge skupljanja krutog komunalnog otpada
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
910,609.53 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Referentni broj ponude
Nije dostupno
Opis

Procedura aperta per l’appalto del servizio di raccolta e trasporto dei rifiuti solidi urbani e rifiuti assimilati da avviare a smaltimento – recupero, raccolta differenziata e ulteriori servizi accessori per la tutela dell’ambiente.
CUP: B39I22001010004 - CIG: 9298241F32

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Comune di Apice
Nacionalni registracijski broj: 80004140622
Poštanska adresa: Piazza Municipio, 1
Mjesto: Apice (BN)
Oznaka NUTS-a: ITF32
Poštanski broj: 82021
Zemlja: ITA
Glavna adresa: www.comune.apice.bn.it
Elektroničkim putem:
https://app.albofornitori.it/alboeproc/albo_comuneapice
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
25/08/2022 16:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
910,609.53 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
Nije dostupno
Dodjela ugovora
Nije dostupno
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.