Publications Office of the EU
Španjolska-Tomares: Potrepštine za sustave cijevi - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španjolska-Tomares: Potrepštine za sustave cijevi

  • Objavljeno
    08/04/2020
  • Rok
    07/05/2020
  • Otvaranje ponuda
    16/06/2020
  • Dodijeljeno
    15/01/2021
  • Danas
    04/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
Yes
Kupac
Consejo de Administración de la Empresa Mancomunada del Aljarafe, S.A. (ALJARAFESA)
Mjesto izvršenja
NUTS code: ES618 Sevilla
Lokacija kupca
NUTS code: ES618 Sevilla
Poslovni sektor (glavni CPV)
44162100 Potrepštine za sustave cijevi
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
3,584,941.62 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
1,434,456.65 EUR
Pojedinosti potražite u svakoj grupi
Broj grupa
19
Referentni broj ponude
PCA/54/2020
Opis

Tubería de PVC y Accesorios

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Consejo de Administración de la Empresa Mancomunada del Aljarafe, S. A. (Aljarafesa)
Nacionalni registracijski broj: A41092032
Poštanska adresa: Glorieta Gerente Carlos Moreno, s/n
Mjesto: Tomares
Oznaka NUTS-a: ES618
Poštanski broj: 41940
Zemlja: ESP
Osoba za kontakt: Consejo de Administración de la Empresa Mancomunada del Aljarafe, S. A. (Aljarafesa)
Glavna adresa: http://www.aljarafesa.es
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
16/06/2020 13:00
Mjesto izvršenja
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.