Publications Office of the EU
EUROPSKI OTVORENI ELEKTRONIČKI NATJEČAJ ZA NAGRADU NEDIFFERENTIRANIH SLUŽBA ZA PRIBORAVANJE I POVRAT OTPADNIH USLUGA CER 200301. ZRAČNA LUKA FIUMICINO LEONARDO DA VINCI I ZRAČNA LUKA CIAMPINO G.B. PASTINE - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- automatski prijevod teksta na jeziku pretraživanja

EUROPSKI OTVORENI ELEKTRONIČKI NATJEČAJ ZA NAGRADU NEDIFFERENTIRANIH SLUŽBA ZA PRIBORAVANJE I POVRAT OTPADNIH USLUGA CER 200301. ZRAČNA LUKA FIUMICINO LEONARDO DA VINCI I ZRAČNA LUKA CIAMPINO G.B. PASTINE

  • Objavljeno
    13/05/2024
  • Rok
    14/06/2024
  • Otvaranje ponuda
    14/06/2024
  • Danas
    06/09/2026
Status
Podnošenje je završeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
Yes
Kupac
Aeroporti di roma S.p.A.
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: ITI43 Roma
Poslovni sektor (glavni CPV)
90510000 Zbrinjavanje i obrada otpada
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
2,445,000.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Referentni broj ponude
Nije dostupno
Opis

EUROPSKI OTVORENI ELEKTRONIČKI NATJEČAJ ZA NAGRADU NEDIFFERENTIRANIH SLUŽBA ZA PRIBORAVANJE I POVRAT OTPADNIH USLUGA CER 200301. ZRAČNA LUKA FIUMICINO LEONARDO DA VINCI I ZRAČNA LUKA CIAMPINO G.B. PASTINE

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://www.sg.adr.it
Ponude se mogu podnositi
Elektroničko podnošenje: dopušteno
https://www.sg.adr.it
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
14/06/2024 15:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Kriterij:
Vrsta: price
Opis: Come previsto nel Disciplinare di gara
Ponder (postotak, točan) :
Procijenjena vrijednost
2,445,000.00 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
Nije dostupno
Dodjela ugovora
Nije dostupno
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.