Publications Office of the EU
Francuska-Lyon: Aparati za zvučnu ili vizualnu signalizaciju - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francuska-Lyon: Aparati za zvučnu ili vizualnu signalizaciju

  • Objavljeno
    26/05/2021
  • Rok
    23/06/2021
  • Otvaranje ponuda
    24/06/2021
  • Dodijeljeno
    13/12/2021
  • Danas
    04/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
Yes
Kupac
ville de Lyon
Mjesto izvršenja
NUTS code: FRK26 Rhône
Lokacija kupca
NUTS code: FRK26 Rhône
Poslovni sektor (glavni CPV)
31620000 Aparati za zvučnu ili vizualnu signalizaciju
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
1,500,000.00 EUR
Pojedinosti potražite u svakoj grupi
Broj grupa
3
Referentni broj ponude
A1gb7657
Opis

la Ville de Lyon a réaffirmé son implication pour la mise en accessibilité de tous ses équipements municipaux dans son Ad'Ap (Agenda d'accessibilité Programmée) qui se déroule jusqu'en 2024. Elle a défini entre autres des actions pour améliorer le repérage et l'orientation des usagers quelle que soit leur déficience (motrice, sensorielle, mentale, psychique ou cognitive), ainsi que des dispositifs permettant l'accès aux prestations de service public aux personnes malentendantes

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
http://marches2.lyon.fr
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Javna nabava uključuje sklapanje okvirnog sporazuma
Okvirni sporazum s single subjekti
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
24/06/2021 09:00
Mjesto izvršenja
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.