Publications Office of the EU
Francuska-Pariz: Radovi na podizanju zgrada - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka

Francuska-Pariz: Radovi na podizanju zgrada

  • Dodijeljeno
    08/07/2013
  • Danas
    01/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Works
Produljeni postupak
No
Kupac
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
NUTS code: FRI23 Haute-Vienne
Lokacija kupca
NUTS code: Nije dostupno
Poslovni sektor (glavni CPV)
45210000 Radovi na podizanju zgrada
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
16,989,110.04 EUR
Referentni broj ponude
Eq1TxPJLimoges
Opis

L'opération vise à construire le nouveau palais de justice de Limoges qui regroupera dans un bâtiment neuf de type ERP et d'environ 7500 mètres carrés SHON, le tribunal de grande instance, le tribunal d'instance et le tribunal de commerce.
À titre indicatif, une des particularités du chantier résidera dans un phasage des travaux complexifiant leur réalisation. Les candidats sont informés que la consultation des entreprises sera organisée sur la base des études d'avant-projet. Les études de projet (Pro) se dérouleront après la notification du marché de travaux, en étroite collaboration entre l'entreprise et le maître d'oeuvre, dans le cadre de la tranche ferme. Une réunion de présentation sera proposée aux candidats retenus avant la remise du DCE.
Le maître d'ouvrage sera particulièrement attentif à la qualité de la réalisation de l'opération et au respect des performances techniques requises. Pour ce faire, un schéma de contrôle de la qualité sera joint au dossier de consultation. Sur la base de ce schéma, l'entreprise sera chargée d'élaborer son propre plan d'assurance qualité, de manière à répondre à l'ensemble des exigences qui lui seront fixées.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Not applicable
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Not specified
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
16,989,110.04 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: DV construction
Poštanska adresa: "Le Séville", 22 avenue Pythagore, BP 40034
Mjesto: Mérignac Cedex
Poštanski broj: 33702
Zemlja: FRA
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.