Publications Office of the EU
Poljska-Varšava: Aparati za analizu krvi - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka

Poljska-Varšava: Aparati za analizu krvi

  • Dodijeljeno
    13/03/2017
  • Danas
    03/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: PL91 Warszawski stołeczny
Poslovni sektor (glavni CPV)
38434520 Aparati za analizu krvi
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
1,850,000.00
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
570,630.00 PLN
Referentni broj ponude
ZP/PN/01/2017
Opis

1.6. Przedmiotem zamówienia jest:
1.6.1. sprzedaż i dostawa do siedziby Zamawiającego: nowego w pełni zautomatyzowanego analizatora do badań immunohematologicznych z oprogramowaniem i podłączeniem systemu;
1.6.2. sprzedaż i dostawa do siedziby Zamawiającego: odczynników, materiałów zużywalnych i eksploatacyjnych przeznaczonych do wykonania 360 000 badań kontroli serologicznej każdej pobranej donacji.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Not applicable
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
1,850,000.00
Konačna ugovorena vrijednost
570,630.00 PLN
Dodjela ugovora
Službeno ime: APR marketing Sp. z o.o.
Poštanska adresa: Mlądzka 10
Mjesto: Warszawa
Poštanski broj: 04-136
Zemlja: POL
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.