Publications Office of the EU
Norveška-Oslo: Usluge povezane s programskom podrškom - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Norveška-Oslo: Usluge povezane s programskom podrškom

  • Dodijeljeno
    30/05/2014
  • Danas
    05/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Skatteetaten
Mjesto izvršenja
NUTS code: NO081 Oslo
Lokacija kupca
NUTS code: Nije dostupno
Poslovni sektor (glavni CPV)
72260000 Usluge povezane s programskom podrškom
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
4,000,000.00
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
4,000,000.00 NOK
Referentni broj ponude
2014/353238
Opis

The Tax Department would like to enter into a direct one year contract with Oracle for access to the ACS programme. The programme ensures the Tax Department access to internal Oracle competence for the administration of various Oracle applications. The Tax Department does not see that equivalent services are available outside Oracle.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Not applicable
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
4,000,000.00
Konačna ugovorena vrijednost
4,000,000.00 NOK
Dodjela ugovora
Službeno ime: Oracle Norge
Poštanska adresa: Vollsveien 2
Mjesto: Lysaker
Poštanski broj: 1326
Zemlja: NOR
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.