Publications Office of the EU
BG-Попово: Услуги, свързани с горското стопанство и дърводобива - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka

BG-Попово: Услуги, свързани с горското стопанство и дърводобива

  • Dodijeljeno
    24/01/2011
  • Danas
    02/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
NUTS code: BG334 Търговище
Lokacija kupca
NUTS code: Nije dostupno
Poslovni sektor (glavni CPV)
77200000 Šumarske usluge
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
8,543.40
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Referentni broj ponude
Обект № 1102, Позиция №1
Opis

„Извеждане на отгледни сечи – прореждания в смесени широколистни насаждения, разкройване на сортименти съгласно БДС, извоз до временен склад, рампирането на маркираната дървесината от Обект №1102, позиция № 1- отдел: 309 ”з” с прогнозно количество от 491 пл. м.куб. маркирана дървесина от КЛФ-2011 на ДГФ на територията на ДЛС “Черни Лом”, гр. Попово.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Not applicable
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
CPV oznaka

77200000 - Šumarske usluge

77211000 - Usluge povezane s izvoženjem oblovina

77210000 - Usluge izvoženja oblovina

Metoda dodjele
Lowest price
Procijenjena vrijednost
8,543.40
Konačna ugovorena vrijednost
Nije dostupno
Dodjela ugovora
Nije dostupno
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.