Publications Office of the EU
Danska-Frederikshavn: Usluge pregleda kolektora otpadnih voda - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka

Danska-Frederikshavn: Usluge pregleda kolektora otpadnih voda

  • Objavljeno
    08/12/2017
  • Rok
    09/01/2018
  • Otvaranje ponuda
    09/01/2018
  • Dodijeljeno
    02/02/2018
  • Danas
    06/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
Yes
Kupac
Frederikshavn Spildevand A/S
Mjesto izvršenja
NUTS code: DK050 Nordjylland
Lokacija kupca
NUTS code: DK050 Nordjylland
Poslovni sektor (glavni CPV)
90491000 Usluge pregleda kolektora otpadnih voda
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
2,704,000.00 DKK
Referentni broj ponude
Nije dostupno
Opis

Rammeaftalen omfatter opgaver inden for spuling, TV-inspektion, brøndinspektion og opmåling, som udføres i forbindelse med inspektioner af kloakker i Frederikshavn Kommune.
Følgende opgavetyper er omfattet af rammeaftalen:
— Spuling og TV-inspektion af hovedledninger og stikledninger,
— Brøndrapportering,
— Brøndopmåling.
Der indgås én rammeaftale med én entreprenør.

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: NIRAS A/S
Mjesto: Aalborg
Oznaka NUTS-a: DK05
Zemlja: DNK
Osoba za kontakt: Jannie Weje Stepien
Glavna adresa: www.niras.dk
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Javna nabava uključuje sklapanje okvirnog sporazuma
Okvirni sporazum s single subjekti
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
09/01/2018 10:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Lowest price
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
2,704,000.00 DKK
Dodjela ugovora
Službeno ime: Leif M. Jensen
Poštanska adresa:
Mjesto: Vejle
Poštanski broj:
Zemlja: DNK
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.