Publications Office of the EU
Francuska-Le Mans: Razni namještaj - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francuska-Le Mans: Razni namještaj

  • Objavljeno
    03/03/2018
  • Rok
    11/04/2018
  • Otvaranje ponuda
    12/04/2018
  • Dodijeljeno
    06/06/2018
  • Danas
    31/08/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
Yes
Kupac
Ville du Mans
Mjesto izvršenja
NUTS code: FRG04 Sarthe
Lokacija kupca
NUTS code: FRG04 Sarthe
Poslovni sektor (glavni CPV)
39151000 Razni namještaj
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
47,648.45 EUR
Pojedinosti potražite u svakoj grupi
Broj grupa
2
Referentni broj ponude
Fcs_29_aj
Opis

Accord-cadre à bons de commande, sans minimum ni maximum. Les prestations sont réparties en 2 lots désignés ci-dessous avec, à titre indicatif, le montant des commandes estimées pour 1 année. Les marchés sont conclus pour une période initiale de 1 an à compter de leur date de notification. Les marchés peuvent être reconduits par période successive de 1 an pour une durée maximale de reconduction de 3 ans. Il est précisé que des échantillons devront impérativement être remis pour chacun des lots sous peine de rejet de l'offre.

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Ville du Mans
Poštanska adresa: Pôle marchés et achats publics, 16 avenue François Mitterrand
Mjesto: Le Mans
Oznaka NUTS-a: FRG04
Poštanski broj: 72039
Zemlja: FRA
Glavna adresa: http://www.sarthe-marchespublics.fr
Elektroničkim putem:
http://www.sarthe-marchespublics.fr
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Javna nabava uključuje sklapanje okvirnog sporazuma
Okvirni sporazum s single subjekti
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
12/04/2018 09:00
Mjesto izvršenja
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.