Publications Office of the EU
Železniční přeprava - vnitrostátní - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Železniční přeprava - vnitrostátní

  • Objavljeno
    30/09/2022
  • Rok
    24/11/2022
  • Dodijeljeno
    05/10/2023
  • Danas
    05/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Ministerstvo obrany
Mjesto izvršenja
NUTS code: CZ Česko
Lokacija kupca
NUTS code: CZ Česko
Poslovni sektor (glavni CPV)
60200000 Usluge željezničkog prijevoza
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
142,918,741.04 CZK
Referentni broj ponude
22610125
Opis

Výzvy k poskytnutí plnění uzavřené ve 1. čtvrtletí 2026 na základě rámcové dohody č. 22106000347.

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Ministerstvo obrany
Nacionalni registracijski broj: 60162694
Poštanska adresa: Tychonova 221/1
Mjesto: Praha
Oznaka NUTS-a: CZ
Poštanski broj: 16000
Zemlja: CZE
Osoba za kontakt: Ing. Václav Slabý
Glavna adresa: www.army.cz
Elektroničkim putem:
https://nen.nipez.cz/portal/
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Javna nabava uključuje sklapanje okvirnog sporazuma
Okvirni sporazum s single subjekti
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Provjerite povezane dokumente za detalje
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Lowest price
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
142,918,741.04 CZK
Dodjela ugovora
Službeno ime: ČD Cargo, a.s.
Poštanska adresa: Jankovcova 1569/2c
Mjesto: Praha
Poštanski broj: 17000
Zemlja: CZE
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.