-
Objavljeno05/08/2026
-
Rok31/08/2026
-
Danas04/09/2026
Uslužni programi
- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka
- automatski prijevod teksta na jeziku pretraživanja
Internetski sustav glasovanja Socijalni izbori 2029.
Note: Za ovaj postupak nisu uspješno obrađene sve informacije. Više pojedinosti potražite u povezanim dokumentima.
Osiguravanje i rad internetskog sustava glasovanja, uključujući potrebnu informatičku infrastrukturu za provođenje internetskih izbora za društvene izbore 2029. sljedećih fondova obveznog zdravstvenog osiguranja: o Techniker Krankenkasse (TK) o BARMER o DAK-Gesundheit (DAK-G) o Kaufmännische Krankenkasse (KKH) i o Handelskrankenkasse (hkk). Fondovi zdravstvenog osiguranja tijela su javnog prava. Kao ustanove socijalne sigurnosti podliježu načelu samouprave u skladu s člankom 29. i sljedećim člancima SGB-a IV. Upravni odbori fondova zdravstvenog osiguranja određuju se prema socijalnim izborima u skladu s člankom 43. i sljedećim člancima SGB-a IV. Sljedeći društveni izbori održat će se 2029. Društva za zdravstveno osiguranje namjeravaju ponuditi društvene izbore 2029. i kao internetske izbore. Glasovanje putem interneta odvija se usporedno s glasovanjem poštom i, alternativno, omogućuje biračima dodatni, nesmetan i ažuriran oblik glasovanja. Sustav internetskog glasovanja mora biti osmišljen za sljedeći broj „ukupnih birača 2029. (procijenjeno)” po zdravstvenom osiguranju (prihvatljivi birači / ukupni birači / korisnici internetskog glasovanja): TK: 10.000.000 / 2.500.000 / 300.000 - BARMER: 7.000.000 / 1.750.000 / 210.000 - DAK-Zdravlje: 4.400.000 / 1.100.000 / 132.000 - KKH: 1.200.000 / 300.000 / 36.000 - hkk: 900.000 / 225.000 / 27.000 - Ukupno 23.500.000 / 5.875.000 / 705.000
https://vergabe.tk.de/Satellite/notice/CXR0YYRY66Z
https://vergabe.tk.de/Satellite/notice/CXR0YYRY66Z
BARMER
DAK-Gesundheit (DAK-G)
Kaufmännische Krankenkasse (KKH)
72200000 - Usluge programiranja i usluge savjetovanja
75000000 - Usluge javne uprave, obrane i socijalnog osiguranja
75100000 - Usluge javne uprave
Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.