Publications Office of the EU
Francuska-Lyon: Savjetodavne tehničke usluge i savjetodavne usluge u građevinarstvu - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francuska-Lyon: Savjetodavne tehničke usluge i savjetodavne usluge u građevinarstvu

  • Objavljeno
    16/04/2021
  • Rok
    17/05/2021
  • Dodijeljeno
    07/10/2021
  • Danas
    01/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
ville de Lyon
Mjesto izvršenja
NUTS code: FRK26 Rhône
Lokacija kupca
NUTS code: FRK26 Rhône
Poslovni sektor (glavni CPV)
71310000 Savjetodavne tehničke usluge i savjetodavne usluge u građevinarstvu
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
184,375.00 EUR
Referentni broj ponude
1dc09048991
Opis

la mission de maîtrise d?oeuvre est une mission de base pour une opération de réhabilitation de bâtiment avec Exe (mais Visa pour la partie scénographie) + Missions complémentaires : Esq/Dia + Opc + Ssi.L'Enveloppe prévisionnelle des travaux est de 1 562 500 euros Ht - valeur avril 2021

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
http://marches2.lyon.fr
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
184,375.00 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: atleier Peytavin Yvan
Poštanska adresa: 15 Avenue D'Assas
Mjesto: Montpellier
Poštanski broj: 34000
Zemlja: FRA
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.