Publications Office of the EU
Rumunjska-Otopeni: Usluge popravaka i održavanja vojnih letjelica, raketa i svemirskih letjelica - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rumunjska-Otopeni: Usluge popravaka i održavanja vojnih letjelica, raketa i svemirskih letjelica

  • Dodijeljeno
    24/12/2020
  • Danas
    04/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
NUTS code: RO122 Braşov
Lokacija kupca
NUTS code: Nije dostupno
Poslovni sektor (glavni CPV)
50650000 Usluge popravaka i održavanja vojnih letjelica, raketa i svemirskih letjelica
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
13,066,200.00
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
13,066,200.00 RON
Referentni broj ponude
A1-10965
Opis

Aplicarea buletinului service nr. Ro 34-13/2019 la doua elicoptere militare tip IAR-330 Puma SOCAT pentru înlocuirea elementelor uzate moral care au ajuns la limita de funcţionare.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Not applicable
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Lowest price
Procijenjena vrijednost
13,066,200.00
Konačna ugovorena vrijednost
13,066,200.00 RON
Dodjela ugovora
Službeno ime: Societatea IAR
Poštanska adresa: Str. Hermann Oberth nr. 34
Mjesto: Ghimbav
Poštanski broj: 507075
Zemlja: ROU
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.