Publications Office of the EU
Primjena medicinskih proizvoda za jednokratnu uporabu SP ZOZ u komunikaciji - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- automatski prijevod teksta na jeziku pretraživanja

Primjena medicinskih proizvoda za jednokratnu uporabu SP ZOZ u komunikaciji

  • Objavljeno
    21/08/2025
  • Rok
    10/09/2025
  • Otvaranje ponuda
    10/09/2025
  • Dodijeljeno
    29/01/2026
  • Danas
    04/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Łęcznej
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: PL814 Lubelski
Poslovni sektor (glavni CPV)
33141000 Jednokratni nekemijski medicinski potrošni materijal i hematološki potrošni materijal
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
61,776,805.00 PLN
Pojedinosti potražite u svakoj grupi
Broj grupa
45
Referentni broj ponude
SPZOZ–DZ/19/2025
Opis

Predmet ugovora je nabava medicinskih proizvoda za jednokratnu uporabu za bolnicu u Łęczna. Predmet ugovora detaljno je opisan i detaljno opisan u Prilogu 2. zoni slobodne trgovine. Predmet ugovora podijeljen je u 45 skupina: set 1 medicinski proizvodi – sterilizacija CPV kod: 33191000-5 Steriliziranje, dezinfekcija i higijenski uređaji set br. 2 medicinski proizvodi - sterilizacija CPV kod: 33191000-5 Skup opreme za sterilizaciju, dezinfekciju i higijenu br. 3 medicinskih proizvoda, tj. CPV oznaka: 33141000-3 Set medicinskih potrepština br. 4Medical Devices U.S. CPV Code: 33141000-3 set medicinskih potrepština br. 5 medicinskih proizvoda Američka anesteziologija CPV kod: 33171000-9: Komplet instrumenata za anesteziju i reanimaciju br. 6 medicinskih proizvoda, tj. pregača CPV kod: 33199000-1: Medicinska odjeća. set br. 7 medicinskih proizvoda j.użkoszule, kape CPV kod: 33199000-1: Medicinska odjeća. set br. 8 medicinskih proizvoda za traheostomiju, setovi za odvodnju CPV kod: 33141642-2 · Set pribora za odvodnju br. 9 medicinskih uređaja u.s.-igle CPV kod: 33141320-9: Komplet medicinskih igala br. 10 medicinskih proizvoda, tj. štrcaljki, CPV kod kanile: 33141310-6: Štrcaljke br. 11 medicinskih proizvoda, tj. CPV oznaka: 33141000-3 Komplet medicinskih potrepština br. 12 medicinskih proizvoda u.s.-instrumenti d/prijenosa, produživači CPV koda: 33141000-3 Set medicinskih potrepština br. 13Medical Devices U.S.-Anesthetics CPV Code: 33171000-9: Set instrumenata za anesteziju i reanimaciju br. 14 medicinskih proizvoda CPV kod za anesteziologiju SAD-a: 33171000-9: Komplet instrumenata za anesteziju i reanimaciju br. 15 medicinskih proizvoda U.S.A.-anaesteziologija CPV kod: 33171000-9: Set instrumenata za anesteziju i reanimaciju br. 16 medicinskih proizvoda U.S.-nitrilne nesterilne rukavice, kirurške rukavice i ortopedski sterilni CPV kod: 33141420-0: Kirurške rukavice Set br. 17 Medicinski proizvodi Body-sheets, Posteljina CPV kod: 39512000-4 Posteljina set br. 18 medicinskih uređaja - vakuum terapija CPV kod: 33190000-8 -Razni medicinski proizvodi i pribor br. 19 medicinskih proizvoda UL-kirurške serviete sterilna CPV oznaka: 33141000-3 Komplet medicinskih potrepština br. 20 medicinskih proizvoda U.S.- operativni kompleti sterilni CPV kod: 33141000-3 Komplet medicinskih potrepština br. 21 medicinski proizvod u.s.- soda vapno CPV oznaka: 33141000-0 Proizvodi za jednokratnu uporabu, nekemijski medicinski i hematološki proizvodi br. 22medicinski proizvodi u.s.- drenaže sisavaca CPV oznaka: 33141642-2: Komplet pribora za odvodnju br. 23 medicinskih uređaja – odvodi, kompleti za odvodnju CPV kod: 33141642-2: Set pribora za odvodnju br. 24 medicinskih uređaja U.S.- umjetna epiderma CPV oznaka: 33141100-1 Obloge, stezaljke, šavovi, podvezice set br. 25 medicinskih uređaja - senzori tlaka CPV kod: 33141000-3 Komplet medicinskih potrepština br. 26 medicinskih proizvoda – enteralne cijevi za hranjenje CPV kod: 33141000-3 set medicinskih potrepština br. 27 medicinskih proizvoda za analizator kritičnih parametara CPV kod: 33141000-3 Set medicinskih potrepština br. 28 Medicinski proizvodi SAD-Anesteziologija CPV kod: 33171000-9: Komplet instrumenata za anesteziju i reanimaciju br. 29 medicinskih uređaja – poplun za grijanje CPV kod: 33196000-0 - Medicinska pomagala komplet br. 30 medicinskih proizvoda U.S.-spirometry CPV kod: 33141000-3 Set medicinskih potrepština br. 31Medical Devices U.S.- Kontrastni ulošci olovke CPV kod: 33141620-2 Medicinski kompleti br. 32 Medicinski proizvodi U.S.-sterilni, jednokratni gel s CPV kodom lidokaina: 33141000-3 Komplet medicinskih potrepština br. 33 medicinski proizvodi – komplet za ugradnju katetera za dijalizu CPV kod: 33141620-2 Komplet medicinskih kompleta br. 34 medicinski uređaji u.s. kateter i tekućine za CPV kod pH-metrije: 33141000-3 Komplet medicinskih potrepština br. 35 medicinskih proizvoda, tj. CPV oznaka katetera biopsije endometrija: 33141000-3 Komplet medicinskih potrepština br. 36 medicinskih proizvoda j.uż- Hemostatic clipper CPV kod: 33141000-3 Komplet medicinskih potrepština br. 37 medicinskih proizvoda, tj. kliješta za biopsiju CPV oznaka: 33141000-3 Set medicinskih potrepština br. 38 Medicinski proizvodi UL - Biopsy Igla CPV kod: 33141000-3 Set medicinskih potrepština br. 39 Medicinski proizvodi UL- samoproširivi CPV kod: 33141000-3 set medicinskih potrepština br. 40 medicinskih proizvoda UL-PE kliješta za biopsiju CPV kod: 33141000-3 Medicinski materijal br. 41 medicinski proizvod j.u.stent CPV oznaka: 33141000-3 Set medicinskih potrepština br. 42 Medicinski proizvodi UL-Lithotryptor CPV kod: 33141000-3 Komplet medicinskih potrepština br. 43 medicinskih proizvoda – bilijarna proteza CPV oznaka: 33141000-3 Skup medicinskih potrepština br. 44 medicinskih proizvoda j.u. pelena CPV oznaka: 3141620-2 Set medicinskih kompleta br. 45 medicinskih proizvoda, tj. kontejnera CPV oznaka: 33141123-8 Spremnici za skalpel 7. Razlozi za isključenje 7.1. Izvođači se isključuju iz postupka nabave ako je riječ o nekoj od okolnosti iz članka 1 Zakona: 1) fizička osoba koja je pravomoćno osuđena za kazneno djelo: sudjelovanje u organiziranoj kriminalnoj skupini ili udruženju u svrhu počinjenja kaznenog djela ili fiskalnog kaznenog djela iz članka 258. Kaznenog zakona, (b) trgovanje ljudima iz članka 189.a Kaznenog zakona, (c) iz članaka 228. do 230.a, članka 250.a Kaznenog zakona ili članaka 46. do . 48 Zakona od 25. lipnja 2010. o sportu ili u članku 1 - 4 Zakona o naknadi troškova lijekova, hrane za posebne prehrambene potrebe i medicinskih proizvoda, d) financiranje kaznenog djela terorizma iz članka 165.a Kaznenog zakona ili kaznenog djela sprečavanja ili ometanja utvrđivanja kaznenog podrijetla novca ili prikrivanja njegova podrijetla iz članka 299. Kaznenog zakona, e) kazneno djelo terorizma iz članka 115. stavka 20. Kaznenog zakona, ili s ciljem počinjenja tog kaznenog djela

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://ezamowienia.gov.pl
Ponude se mogu podnositi
Elektroničko podnošenje: potrebno
https://ezamowienia.gov.pl
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
10/09/2025 11:30
Mjesto izvršenja
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.