-
Objavljeno17/04/2024
-
Rok22/05/2024
-
Otvaranje ponuda22/05/2024
-
Dodijeljeno09/12/2024
-
Danas01/09/2026
Uslužni programi
- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka
- automatski prijevod teksta na jeziku pretraživanja
Centralizirani okvirni sporazum za 24 mjeseca Inventory Objects - Resort Medical
Osiguravanje inventarskih stavki – lječilišta, u skladu s natječajnim specifikacijama, sklapanjem okvirnog sporazuma s gospodarskim subjektima čije će prihvatljive ponude biti pozicionirane na prva tri mjesta u poretku sastavljenom na temelju kriterija za dodjelu iz točke II.2.5. Tehničkog lista za nabavu. Kupac će za tražene količine sklopiti naknadne ugovore s uspješnim gospodarskim subjektom. Broj dana do kojih se mogu zatražiti pojašnjenja prije krajnjeg roka za podnošenje ponuda/kandidata: 18 dana. Javni naručitelj jasno će odgovoriti na sve zahtjeve za pojašnjenja/dodatne informacije 11. dana prije krajnjeg roka za podnošenje ponuda u skladu s utvrđenim rokom utvrđenim u GEO-u 107/2017.
https://www.e-licitatie.ro
https://www.e-licitatie.ro
Ministerul Apararii - Unitatea Militara nr. 02558 Timisoara
Ministerul Apararii - Institutul Medico-Militar- U.M. 02122
UNITATEA MILITARA 02590(SPITALUL CLINIC DE URGENTA MILITAR DR.STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA)
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02417 FOCSANI
MINISTERUL APARARII NATIONALE - U.M.02275 BALTATESTI
MINISTERUL APARARII UM 02534 IASI
UNITATEA MILITARA 02379 BUCURESTI
Spitalul Universitar de Urgenta Militar Central "Dr. Carol Davila"
MINISTERUL APARARII NATIONALE- U.M. 02587 (INSTITUTUL NATIONAL DE MEDICINA AERONAUTICA SI SPATIALA)
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02497 PITESTI
Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 02474 - Spitalul Militar de Urgenta Regina Maria
Ministerul Apararii - U.M 02175 Constanta
MINISTERUL APARARII - U.M 02460
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02489 GALATI
Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino
Ministerul Apararii - Spitalul Militar de Urgenta "Dr. Constantin Papilian"Cluj-Napoca (U.M 02454)
33194120 - Potrepštine za infuziju
33162200 - Instrumenti za operacijske sale
33192210 - Stolovi za preglede
33124130 - Dijagnostičke potrepštine
33140000 - Medicinski potrošni materijal
Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.