-
Dodijeljeno14/05/2020
-
Rok21/05/2020
-
Otvaranje ponuda21/05/2020
-
Objavljeno25/05/2020
-
Danas04/09/2026
Uslužni programi
- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka
Češka-Prag: Usluge financijskog leasinga
Pronájem osobních automobilů formou operativního leasingu
Službeno ime: Diplomatický servis
Nacionalni registracijski broj: 00000175
Poštanska adresa: Václavské náměstí 816/49
Mjesto: Praha 1
Oznaka NUTS-a: CZ01
Poštanski broj: 111 21
Zemlja: CZE
Osoba za kontakt: Mgr. Robert Soják
Glavna adresa: www.ds.cz
Elektroničkim putem:
https://portalnen.nipez.cz/
66114000 - Usluge financijskog leasinga
34000000 - Oprema i pomoćni proizvodi u prijevozu
Poštanska adresa: Mladská 713
Mjesto: Benátky nad Jizerou
Poštanski broj: 294 71
Zemlja: CZE
Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.