Publications Office of the EU
Francuska-Vernon: Usluge anketiranja - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francuska-Vernon: Usluge anketiranja

  • Objavljeno
    24/11/2020
  • Rok
    24/12/2020
  • Otvaranje ponuda
    04/01/2021
  • Dodijeljeno
    15/03/2021
  • Danas
    02/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Dirpjj
Mjesto izvršenja
NUTS code: FRD21 Eure
Lokacija kupca
NUTS code: FRD21 Eure
Poslovni sektor (glavni CPV)
79311000 Usluge anketiranja
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
300,433.00 EUR
Referentni broj ponude
Nije dostupno
Opis

L'itinéraire concerné par la présente mission prend naissance à la limite Nord-Ouest du département de l'Eure sur la commune de Conteville, et prend fin à Rugles.
Le linéaire du tronçon représente 94 km dont 56 km sont déjà ouverts en voie partagée.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
http://agysoft.marches-publics.info/
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
04/01/2021 14:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
300,433.00 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Egis villes & transports
Poštanska adresa: 32 rue Raymond Aron
Mjesto: Mont-Saint-Aignan
Poštanski broj: 76130
Zemlja: FRA
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.