Publications Office of the EU
Turska-Ankara: Uredski i računalni strojevi, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka

Turska-Ankara: Uredski i računalni strojevi, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške

  • Objavljeno
    22/02/2023
  • Rok
    25/04/2023
  • Otvaranje ponuda
    02/05/2023
  • Dodijeljeno
    24/08/2023
  • Danas
    01/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Directorate of European Union and Financial Assistance in the Ministry of Family, Labour and Social Services of the Republic of Turkey
Mjesto izvršenja
NUTS code: TR Türkiye
Lokacija kupca
NUTS code: TR510 Ankara
Poslovni sektor (glavni CPV)
30000000 Uredski i računalni strojevi, oprema i potrepštine osim namještaja i paketa programske podrške
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
250,440.00 EUR
Referentni broj ponude
NEAR/ANK/2023/EA-OP/0015
Opis

TThe purpose of this contract is to increase the quality of vocational and technical education by supporting knowledge, skills and competencies of training, teaching and administrative staff of the Ministry of National Education; to improve learning environments; to provide VET as an attractive option for students, and to increase cooperation between schools, social partners and private sector through supply of relevant equipment to the newly established Sectoral Centres of Excellence (SCoE).

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Directorate of European Union and Financial Assistance in the Ministry of Family, Labour and Social Services of the Republic of Turkey
Mjesto: Ankara
Oznaka NUTS-a: TR510
Zemlja: TUR
Glavna adresa: www.ikg.gov.tr
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
02/05/2023 10:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Lowest price
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
250,440.00 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Devran Bilgisayar İletişim İnşaat ve Gıda Sanayi Ticaret Ltd. Şti.
Poštanska adresa: Aşağı Öveçler Mahallesi 1303. Sokak No:7/A
Mjesto: Ankara
Poštanski broj: 06460
Zemlja: TUR
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.