Publications Office of the EU
Francuska-Lyon: Aparati za analizu dima - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francuska-Lyon: Aparati za analizu dima

  • Objavljeno
    09/10/2020
  • Rok
    06/11/2020
  • Otvaranje ponuda
    09/11/2020
  • Dodijeljeno
    12/01/2021
  • Danas
    02/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Métropole de Lyon
Mjesto izvršenja
NUTS code: FRK26 Rhône
Lokacija kupca
NUTS code: FRK26 Rhône
Poslovni sektor (glavni CPV)
38432300 Aparati za analizu dima
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
2,700,000.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
1,083,600.00 EUR
Referentni broj ponude
20DP016
Opis

L'Unité de traitement et de valorisation énergétique (UTVE) de Lyon Sud est équipée de trois lignes d'incinération identiques. Elle dispose d'un système complet d'analyse des fumées rejetées à l'atmosphère conformément aux dispositions de la réglementation en vigueur et de son arrêté préfectoral d'autorisation d'exploiter. Ce système, en grande partie installé en 2005, est vieillissant et doit être remplacé.
De plus, avec la publication au Journal officiel de l'Union européenne le 3.12.2019 des conclusions sur les «Meilleures Techniques Disponibles» (MTD) pour l'incinération des déchets, l'UTVE va devoir s'équiper en complément d'analyseurs en continu de mercure, dans un délai de quatre ans à compter de cette parution.

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Métropole de Lyon
Poštanska adresa: 20 rue du Lac, CS 33569
Mjesto: Lyon Cedex 03
Oznaka NUTS-a: FRK26
Poštanski broj: 69505
Zemlja: FRA
Glavna adresa: http://marchespublics.grandlyon.com
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
09/11/2020 09:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
2,700,000.00 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
1,083,600.00 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: SICK
Poštanska adresa:
Mjesto: Émerainville
Poštanski broj: 77184
Zemlja: FRA
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.