Publications Office of the EU
Španjolska-Valladolid: Usluge osiguranja od nezgode - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španjolska-Valladolid: Usluge osiguranja od nezgode

  • Objavljeno
    03/03/2020
  • Objavljeno
    04/05/2020
  • Rok
    18/05/2020
  • Otvaranje ponuda
    22/05/2020
  • Dodijeljeno
    30/06/2020
  • Danas
    06/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Junta de Castilla y León, Consejería de la Presidencia
Mjesto izvršenja
NUTS code: ES41 Castilla y León
Lokacija kupca
NUTS code: ES418 Valladolid
Poslovni sektor (glavni CPV)
66512100 Usluge osiguranja od nezgode
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
3,999,600.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
3,516,000.00 EUR
Referentni broj ponude
A2020/001569
Opis

El objeto del contrato es la realización de un seguro colectivo de accidentes en favor de los empleados públicos que prestan servicio activo en la Administración General de la Comunidad de Castilla y León y en sus organismos autónomos, en las condiciones establecidas en el Pliego de Prescripciones Técnicas y en el Pliego de Cláusulas Administrativas Particulares.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://contrataciondelestado.es/wps/portal/plataforma
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
22/05/2020 09:30
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
3,999,600.00 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
3,516,000.00 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Surne Mutua de Seguros y Reaseguros
Poštanska adresa: C/ Cardenal Gardoqui, 1
Mjesto: Bilbao
Poštanski broj: 48008
Zemlja: ESP
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.