Publications Office of the EU
Инженеринг на обект „Изграждане на водопровод за подхранване на шахтови кладенци от Водоснабдителна група Биволаре през инфилтрационни ровове“ - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Инженеринг на обект „Изграждане на водопровод за подхранване на шахтови кладенци от Водоснабдителна група Биволаре през инфилтрационни ровове“

  • Objavljeno
    31/01/2025
  • Danas
    01/09/2026
Status
Poništeno
Vrsta ugovora
Works
Produljeni postupak
No
Kupac
ВОДОСНАБДЯВАНЕ И КАНАЛИЗАЦИЯ ЕООД
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: BG314 Плевен
Poslovni sektor (glavni CPV)
45232100 Pomoćni radovi za cjevovode za vodu
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
6,767,486.88 BGN
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Postupak je zaključen
Referentni broj ponude
445126
Opis

Предметът на настоящата поръчка е проектиране (разработване на инвестиционен проект във фаза технически проект) и изпълнение на строеж/обект: „Изграждане на водопровод за подхранване на шахтови кладенци от Водоснабдителна група Биволаре през инфилтрационни ровове“, включително и упражняване на авторски надзор по време на строителството. Обществената поръчка включва проектиране (изработване на инвестиционен проект във фаза технически проект), СМР за обекта, както и осъществяване на авторски надзор по време на строитрелството на обекта. Предвидената дължина за изграждане на водопоровода е в размер на 5225 м. Предвидени са за изграждане минимум 16 броя водопровдни шахти. Категорията на строежа съгласно ЗУТ е първа.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://app.eop.bg/today/445126
Ponude se mogu podnositi
Elektroničko podnošenje: potrebno
https://app.eop.bg/today/445126
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
07/03/2025 13:00
Metoda dodjele
П1 – Предложение за проектиране и строителство, екологични и социални аспекти с максимален брой точки (относителна тежест, съответстваща на броя точки в КО) - 60 точки.
Procijenjena vrijednost
6,767,486.88 BGN
Konačna ugovorena vrijednost
Postupak je zaključen
Dodjela ugovora
Postupak je zaključen
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.