Publications Office of the EU
Nabava medicinske opreme i uređaja za Jedinicu za opću kirurgiju Općinske bolnice Franciszek Raszea u Poznanju - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka

- automatski prijevod teksta na jeziku pretraživanja

Nabava medicinske opreme i uređaja za Jedinicu za opću kirurgiju Općinske bolnice Franciszek Raszea u Poznanju

  • Objavljeno
    14/10/2024
  • Rok
    29/10/2024
  • Otvaranje ponuda
    29/10/2024
  • Dodijeljeno
    04/12/2024
  • Danas
    05/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Szpital Miejski im. Franciszka Raszei
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: PL415 Miasto Poznań
Poslovni sektor (glavni CPV)
33100000 Medicinske naprave
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
1,484,786.40 PLN
Pojedinosti potražite u svakoj grupi
Broj grupa
3
Referentni broj ponude
SR/XV-270-20-EFK/24
Opis

1. Predmet ugovora je nabava medicinske opreme i uređaja za opću kirurgiju Općinske bolnice Franciszek Raszea u Poznańu. 2. Detaljan opis predmeta ugovora koji sadržava informacije o asortimanu, količinama i njegovim tehničkim parametrima te parametrima uporabe utvrđen je u Prilogu 2. SWZ-u, koji je njegov sastavni dio. 3. Javni naručitelj dopušta podnošenje djelomičnih ponuda. 4. Ugovor je podijeljen u tri grupe/paketa, tj.: Paket br. 1 Vizualno-laparoskopski trag s alatom; Paket br. 2 Elektrokirurški aparati s instrumentima; Paket br. 3 Komplet za termoablaciju s generatorom, peristaltičkom pumpom i jednokratnim sondama. 5. Svaka grupa/paket je zaseban predmet ugovora. 6. Ponude se mogu podnijeti za jednu ili više grupa/paketa. Minimalni raspon ponude je jedan cijeli dio / paket, nepotpune ponude će biti odbijene. 7. Pažnja! Sukladno članku 257. Zakona o javnoj nabavi, Ugovaratelj može poništiti ovaj postupak nabave ako mu nisu dodijeljena javna sredstva koja je Ugovaratelj namjeravao koristiti za financiranje cijelog ili dijela ugovora, a mogućnost poništenja postupka na toj osnovi bila je predviđena u pozivu na nadmetanje - u otvorenom natječajnom postupku.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://ezamowienia.gov.pl/
Ponude se mogu podnositi
Elektroničko podnošenje: potrebno
https://ezamowienia.gov.pl/
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
29/10/2024 09:00
Mjesto izvršenja
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.