Publications Office of the EU
„Isporuka različitih lijekova, hrane za posebne medicinske potrebe, medicinskih proizvoda koji se upotrebljavaju u parenteralnoj i enteralnoj prehrani zajedno s najmom miješalice za štrcaljke za Copernicus PL Sp. z o.o.” - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- automatski prijevod teksta na jeziku pretraživanja

„Isporuka različitih lijekova, hrane za posebne medicinske potrebe, medicinskih proizvoda koji se upotrebljavaju u parenteralnoj i enteralnoj prehrani zajedno s najmom miješalice za štrcaljke za Copernicus PL Sp. z o.o.”

  • Objavljeno
    07/08/2026
  • Danas
    05/09/2026
  • Rok
    15/09/2026
  • Otvaranje ponuda
    15/09/2026
Status
Objavljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
COPERNICUS PODMIOT LECZNICZY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: PL633 Trójmiejski
Poslovni sektor (glavni CPV)
33690000 Razni lijekovi
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Broj grupa
36
Referentni broj ponude
D10.251.65.P.2026
Opis

1. Predmet ugovora je isporuka različitih lijekova, hrane za posebne medicinske potrebe, medicinskih proizvoda koji se upotrebljavaju u parenteralnoj i enteralnoj prehrani, zajedno s najmom miješalice za štrcaljke za potrebe društva Copernicus Entity Medicinal Sp. z o.o. u Gdanjsku. 2. Predmet ugovora sastoji se od 36 grupa. 3. Detaljan opis predmeta ugovora, u kojem se navode zahtjevi naručitelja i procijenjene količine, nalazi se u Prilogu 1. obrascu SWZ – Asortiman i cijena. Ispunjavanjem stavki navedenih u Prilogu 1. zoni slobodne trgovine Ugovaratelj potvrđuje usklađenost sa zahtjevima koje je utvrdio javni naručitelj. 4. Opseg i način izvršenja predmeta ugovora utvrđeni su nacrtima ugovora, odnosno: a. Prilog br. 3A nacrtu ugovora o zonama slobodne trgovine (prodaja, provedba 50 %) za grupe br. 1-3, 5-35, b. Prilog br. 3B nacrtu ugovora o zonama slobodne trgovine (prodaja uz najam softvera, stvarna. 50 %) u području primjene dijela br. 4, c. Priloga br. 3C nacrtu ugovora o zonama slobodne trgovine (prodaja uz najam opreme) u području primjene dijela br. 36. 5. Ponuđeni artikli narudžbe moraju se moći stavljati na tržište i upotrebljavati u skladu s primjenjivim pravom. 6. Predmet ugovora mora biti u skladu sa Zakonom o medicinskim proizvodima od 7. travnja 2022. (Službeni list 2022., točka 974 kako je izmijenjen) – ako je primjenjivo. 7. Predmet ugovora mora biti u skladu sa Zakonom o lijekovima od 6. rujna 2001. (Službeni list br. Službeni list 2022., točka 2301 kako je izmijenjen) – ako je primjenjivo. 8. U obrascu asortimana i cijene navedite je li određeni lijek/lijek nadoknađen u skladu sa Zakonom od 12. svibnja 2011. o naknadi troškova za lijekove, hranu za posebne prehrambene potrebe i medicinske proizvode (Službeni list br. Službeni list 2020., točka 357 kako je izmijenjen), kako je primjenjivo na dan podnošenja ponuda, ako je primjenjivo. 9. U slučaju asortimana definiranog trgovačkim nazivima, stranka nalogodavac dopušta podnošenje ponuda za istovjetan asortiman u svim aspektima, tj. sastavu, težini, opsegu, spektru i trajanju rada, obliku, funkcijama itd., pod uvjetom da jamče izvršenje predmeta ugovora u skladu s pretpostavkama utvrđenima u ovoj zoni slobodne trgovine. U slučaju jednakovrijednog asortimana Ugovaratelj mora navesti svoje trgovačko ime, broj kataloga i ime proizvođača. Ugovaratelj mora dokazati jednakovrijednost ponuđenog rješenja ili jednakovrijednih rješenja. 10. U svim odredbama FTZ-a i njegovih priloga, u kojima javni naručitelj upućuje na norme, odobrenja, tehničke specifikacije ili referentne sustave ili navodi žigove, parametre ili izvore podrijetla (nazive proizvođača ili opreme), u skladu s čl. Članak 101. stavak 5. 4 Zakona o PPL-u, Poslodavac omogućuje jednakovrijedna rješenja. 11. Javni naručitelj ne zadržava mogućnost prijave za ugovor samo od strane Izvođača iz članka 94. Zakona o javnoj nabavi. 12. Javni naručitelj ne nameće zahtjeve iz članka 96. Zakona o javnoj nabavi. 13. U vezi s izvršenjem ugovora, Naručitelj ne predviđa obvezu osobnog izvršenja ključnih zadataka ugovora. 14. Uvjet za sudjelovanje u postupku javne nabave jest polaganje jamstva u odgovarajućem iznosu. Pojedinosti, uključujući iznos jamstva za ukupne i djelomične ponude, opisane su u § XVI SWZ. 15. Javni naručitelj ne smije zahtijevati da se dotični dokazi dostave zajedno s ponudom. 16. Prije odabira najpovoljnije ponude, naručitelj zahtijeva od Ugovaratelja čija je ponuda ocijenjena najvišom ocjenom da dostavi ponudu u propisanom roku, koji ne smije biti kraći od 10 dana, koji vrijedi na dan podnošenja subjektivnih dokaznih sredstava opisanih u § X sec. 1 SWZ. 17. Javni naručitelj obavještava da će prvo ispitati i ocijeniti ponude, a zatim kvalitativno razvrstati ugovaratelja čija je ponuda ocijenjena najvišom ocjenom, u pogledu nepostojanja osnova za isključenje i poštovanja uvjeta za sudjelovanje u postupku. 18. Rok za izvršenje ugovora: • za dijelove od 1. do 11., od 13. do 25., od 28. do 36.: Rok izvršenja narudžbe je 24 mjeseca od dana potpisivanja ugovora. Maksimalno dopušteno vrijeme za jednu isporuku je 3 radna dana od dana primitka narudžbe; • za dio br. 12: Rok izvršenja narudžbe je 24 mjeseca od dana potpisivanja ugovora. • za dijelove br. 26, 27: Rok izvršenja narudžbe je 24 mjeseca od dana potpisivanja ugovora. Maksimalno dopušteno vrijeme za jednu dostavu je do 3 tjedna od datuma primitka narudžbe. Isporuke će se vršiti uzastopno, u broju i asortimanu, u skladu s djelomičnim narudžbama Naručitelja. Rok isporuke jedan je od kriterija za ocjenjivanje ponuda za grupe br. 1-11, 13-36.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://platformazakupowa.pl/copernicus/aukcje
Ponude se mogu podnositi
Elektroničko podnošenje: potrebno
https://platformazakupowa.pl/copernicus/aukcje
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
15/09/2026 10:15
Mjesto izvršenja
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.