Publications Office of the EU
Nizozemska-Hasselt: Računovodstvene, revizorske i porezne usluge - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nizozemska-Hasselt: Računovodstvene, revizorske i porezne usluge

  • Objavljeno
    11/10/2022
  • Rok
    15/11/2022
  • Otvaranje ponuda
    15/11/2022
  • Dodijeljeno
    22/12/2022
  • Danas
    03/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
Yes
Kupac
Gemeente Zwartewaterland
Mjesto izvršenja
NUTS code: NL21 Overijssel
Lokacija kupca
NUTS code: NL21 Overijssel
Poslovni sektor (glavni CPV)
79200000 Računovodstvene, revizorske i porezne usluge
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
51,250.00 EUR
Referentni broj ponude
Nije dostupno
Opis

De gemeente Zwartewaterland wenst een overeenkomst af te sluiten met één dienstverlener voor het uitvoeren van de Verbijzonderde Interne Controle.

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Gemeente Zwartewaterland
Poštanska adresa: Postbus 23
Mjesto: Hasselt
Oznaka NUTS-a: NL21
Poštanski broj: 8060AA
Zemlja: NLD
Osoba za kontakt: Larissa van Unen
Glavna adresa: https://www.ssc-ons.nl/
Elektroničkim putem:
http://eu.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=342999&B=CTMSOLUTION
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
15/11/2022 12:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
51,250.00 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: E&M Consultants B.V.
Poštanska adresa: Ridderstraat 10
Mjesto: Hattem
Poštanski broj: 8051EH
Zemlja: NLD
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.