Publications Office of the EU
Italija-Trst: Usluge čišćenja i sanitacije u gradskim i seoskim područjima i pripadajuće usluge - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italija-Trst: Usluge čišćenja i sanitacije u gradskim i seoskim područjima i pripadajuće usluge

  • Objavljeno
    08/04/2022
  • Rok
    20/05/2022
  • Otvaranje ponuda
    26/05/2022
  • Dodijeljeno
    30/09/2022
  • Danas
    06/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
S.p.A. AUTOVIE VENETE
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: ITH44 Trieste
Poslovni sektor (glavni CPV)
90600000 Usluge čišćenja i sanitacije u gradskim i seoskim područjima i pripadajuće usluge
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
5,004,035.91 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
4,762,322.31 EUR
Pojedinosti potražite u svakoj grupi
Broj grupa
9
Referentni broj ponude
02/22 - S
Opis

Procedura Aperta per l’affidamento del servizio di viabilità invernale, suddiviso in nove Lotti, che prevede il trattamento antigelivo e l’attività di sgombero neve sull’intera rete autostradale e relative pertinenze, inclusi svincoli e bretelle in concessione alla Società.

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: S.p.A. AUTOVIE VENETE
Poštanska adresa: VIA V. LOCCHI, 19
Mjesto: TRIESTE
Oznaka NUTS-a: ITH44
Poštanski broj: 34143
Zemlja: ITA
Osoba za kontakt: DIREZIONE LEGALE E APPALTI - Unità Organizzativa Gare e Contratti
Glavna adresa: www.autovie.it
Elektroničkim putem:
https://portaleappalti.autovie.it/PortaleAutovie/it/ppgare_bandi_lista.wp
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
26/05/2022 09:30
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.