Publications Office of the EU
Španjolska-Barcelona: Održavanje velikih središnjih računala - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španjolska-Barcelona: Održavanje velikih središnjih računala

  • Objavljeno
    27/01/2023
  • Objavljeno
    19/04/2023
  • Rok
    04/05/2023
  • Otvaranje ponuda
    17/05/2023
  • Dodijeljeno
    19/09/2023
  • Danas
    06/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
DIPUTACIÓN DE BARCELONA / ORGANISMO DE GESTIÓN TRIBUTARIA
Mjesto izvršenja
NUTS code: ES511 Barcelona
Lokacija kupca
NUTS code: ES511 Barcelona
Poslovni sektor (glavni CPV)
50312110 Održavanje velikih središnjih računala
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
242,762.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
242,762.00 EUR
Referentni broj ponude
2022/0028776
Opis

Mantenimiento de la plataforma de almacenamiento y backup DELL del Organismo de Gestión Tributaria de la Diputación de Barcelona

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: DIPUTACIÓN DE BARCELONA / ORGANISMO DE GESTIÓN TRIBUTARIA
Nacionalni registracijski broj: P0800000B
Poštanska adresa: C/ Londres, 55, 5ª planta
Mjesto: Barcelona
Oznaka NUTS-a: ES511
Poštanski broj: 08036
Zemlja: ESP
Glavna adresa: http://www.diba.cat
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
17/05/2023 08:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
242,762.00 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
242,762.00 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: DELL COMPUTER, SAU
Poštanska adresa:
Mjesto: Madrid
Poštanski broj:
Zemlja: ESP
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.