Publications Office of the EU
Padina intervencije Alpenrhein, dionica Diepoldsau Oberspitz do Rietbrückea, km 75+ 200 do 77+ 060 - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka

- automatski prijevod teksta na jeziku pretraživanja

Padina intervencije Alpenrhein, dionica Diepoldsau Oberspitz do Rietbrückea, km 75+ 200 do 77+ 060

  • Objavljeno
    03/10/2024
  • Rok
    11/11/2024
  • Dodijeljeno
    11/12/2024
  • Danas
    05/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Works
Produljeni postupak
No
Kupac
BÄNZIGER PARTNER AG
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: CH055 St. Gallen
Poslovni sektor (glavni CPV)
45000000 Građevinski radovi
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
264,855.40 CHF
Referentni broj ponude
cbafd3db-502d-4afd-afd7-e0506f0fde07
Opis

Ugovor uključuje izvođenje radova - izgradnja interventne uzletno-sletne staze duljine oko 1,86 km - sanacija brane zračnim punjenjem - izgradnja drenažnih cijevi - izgradnja mosta preko procjednog kanala - adaptacije cesta i staza - adaptacije građevinskih cijevi

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Elektroničko podnošenje: eu.europa.publications.PublicProcurement.electronic.submission.not-allowed
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Metoda dodjele
Referenzen
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
264,855.40 CHF
Dodjela ugovora
Službeno ime: DE_Bruno Mattle AG
Poštanska adresa:
Mjesto: Oberriet SG
Poštanski broj: 9463
Zemlja:
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.