Publications Office of the EU
Francuska-Aix-en-Provence: Usluge organiziranja događanja - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka

Francuska-Aix-en-Provence: Usluge organiziranja događanja

  • Objavljeno
    16/03/2016
  • Rok
    18/04/2016
  • Dodijeljeno
    19/05/2016
  • Danas
    02/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Ville d'Aix-en-Provence
Mjesto izvršenja
NUTS code: FRL04 Bouches-du-Rhône
Lokacija kupca
NUTS code: FRL04 Bouches-du-Rhône
Poslovni sektor (glavni CPV)
79952000 Usluge organiziranja događanja
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
45,185.00 EUR
Referentni broj ponude
16REGIE
Opis

Marché de régie technique générale relative au Salon des Sports.

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Ville d'Aix-en-Provence
Nacionalni registracijski broj: 21130001700012
Poštanska adresa: place de l'Hôtel de Ville — 2° étage — CS 30715
Mjesto: Aix-en-Provence Cedex 1
Poštanski broj: 13616
Osoba za kontakt: Direction des marchés publics
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Obavijest uključuje ugovor o javnoj nabavi
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
CPV oznaka

79952000 - Usluge organiziranja događanja

45400000 - Završni građevinski radovi

45000000 - Građevinski radovi

Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
45,185.00 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Societe Carmasport
Poštanska adresa: 365 avenue Archimède, CS 60346
Mjesto: Aix-en-Provence
Poštanski broj: 13799
Zemlja: FRA
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.