Publications Office of the EU
Francuska-Freyming-Merlebach: Električna energija - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francuska-Freyming-Merlebach: Električna energija

  • Objavljeno
    05/10/2020
  • Rok
    30/10/2020
  • Otvaranje ponuda
    02/11/2020
  • Danas
    06/09/2026
Status
Podnošenje je završeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Ville de Freyming-Merlebach
Mjesto izvršenja
NUTS code: FRF33 Moselle
Lokacija kupca
NUTS code: FRF33 Moselle
Poslovni sektor (glavni CPV)
09310000 Električna energija
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Referentni broj ponude
Fo_elec<36kva_21
Opis

Concerne une quantité prévisionnelle d'électricité pour un besoin de 2 600 000 kWh, répartis sur l'ensemble des sites de la Ville.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
http://www.freyming-merlebach.fr
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
02/11/2020 13:30
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
Nije dostupno
Dodjela ugovora
Nije dostupno
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.