Publications Office of the EU
Češka Republika-Karviná: Sanacija industrijskog područja - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka

Češka Republika-Karviná: Sanacija industrijskog područja

  • Objavljeno
    13/08/2016
  • Objavljeno
    17/09/2016
  • Rok
    14/11/2016
  • Dodijeljeno
    13/01/2017
  • Danas
    06/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
TWKA, spol. s r.o.
Mjesto izvršenja
NUTS code: CZ080 Moravskoslezský kraj
Lokacija kupca
NUTS code: CZ080 Moravskoslezský kraj
Poslovni sektor (glavni CPV)
90722100 Sanacija industrijskog područja
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
9,899,195.00 CZK
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
4,110,581.00 CZK
Referentni broj ponude
Nije dostupno
Opis

Předmětem plnění veřejné zakázky jsou služby v rozsahu dle vzoru smlouvy, projektové dokumentace a výkazů výměr, které jsou nedílnou součástí zadávací dokumentace jako její přílohy.
Projekt řeší činnosti a opatření nutné k nápravě závadného stavu horninového prostředí a podzemní vody na pozemcích společnosti TWKA, spol. s r.o. v Novém Bohumíně. Kontaminace lokality překračuje přípustné limity, zařazeno v kategorii A2. Cílem projektu je odstranění kontaminace na úroveň, která již nepředstavuje zdravotní ani ekologická rizika. Projekt vychází ze závěrů a doporučení zpracované analýzy rizik z října 2014.
Po ukončení sanačních prací musí být proveden sanační monitoring, a to včetně ochranného pásma v šířce 5 m po obvodu sanovaného území.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Obavijest uključuje ugovor o javnoj nabavi
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Provjerite povezane dokumente za detalje
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Lowest price
Procijenjena vrijednost
9,899,195.00 CZK
Konačna ugovorena vrijednost
4,110,581.00 CZK
Dodjela ugovora
Službeno ime: Dekonta a.s.
Poštanska adresa: Dřetovice 109
Mjesto: Stehelčeves
Poštanski broj: 273 42
Zemlja: CZE
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.