Publications Office of the EU
Portugal-Porto: Usluge održavanja dizala - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Portugal-Porto: Usluge održavanja dizala

  • Objavljeno
    15/07/2016
  • Rok
    31/08/2016
  • Otvaranje ponuda
    01/09/2016
  • Dodijeljeno
    27/10/2016
  • Danas
    01/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
Yes
Kupac
Centro Hospitalar de São João, EPE
Mjesto izvršenja
NUTS code: PT11A Área Metropolitana do Porto
Lokacija kupca
NUTS code: PT11A Área Metropolitana do Porto
Poslovni sektor (glavni CPV)
50750000 Usluge održavanja dizala
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
26,666.67 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
21,410.00 EUR
Referentni broj ponude
81000816
Opis

Aquisição de serviços de manutenção dos elevadores elétricos/hidráulicos.

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Centro Hospitalar de São João, EPE
Nacionalni registracijski broj: 509821197
Poštanska adresa: Alameda Professor Hernâni Monteiro
Mjesto: Porto
Oznaka NUTS-a: PT114
Poštanski broj: 4200-319
Zemlja: PRT
Osoba za kontakt: Rui Daniel Carvalho Rocha
Glavna adresa: http://portal-chsj.min-saude.pt/
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
01/09/2016 10:00
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
26,666.67 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
21,410.00 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Schmitt — Elevadores, Lda
Poštanska adresa: Arroteia — Via Norte
Mjesto: Leça do Balio
Poštanski broj: 4465-000
Zemlja: PRT
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.