-
Dodijeljeno03/05/2024
-
Danas04/09/2026
Uslužni programi
- automatski prijevod teksta na jeziku pretraživanja
APP.38/2024 – Elektronički otvoreni postupak – Europski natječaj za dodjelu ugovora o isporuci s ugradnjom fiksnog postrojenja za proizvodnju voća u Ortoflorikulturnom eksperimentalnom centru „Po di Tramontana” Veneto Agricoltura u općini Rosolina (RO). CIG 9840334481 – CUP J95B22000420005
Europski otvoreni elektronički natječaj za dodjelu ugovora o nabavi robe s ugradnjom fiksnog postrojenja za proizvodnju voća u Ortoflorikulturnom eksperimentalnom centru „Po di Tramontana” regije Veneto Agricoltura u općini Rosolina (RO). CIG 9840334481 – CUP J95B22000420005
Vrsta: price
Opis: Prezzo
Ponder (postotak, točan) :
Poštanska adresa:
Mjesto: PORTO MANTOVANO
Poštanski broj: 46047
Zemlja:
Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.