Publications Office of the EU
Francuska-Ivry-sur-Seine: Usluge popravaka i održavanja centralnoga grijanja - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francuska-Ivry-sur-Seine: Usluge popravaka i održavanja centralnoga grijanja

  • Objavljeno
    27/05/2022
  • Rok
    27/06/2022
  • Otvaranje ponuda
    27/06/2022
  • Dodijeljeno
    17/08/2022
  • Danas
    05/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
A.D.E.F
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: FR107 Val-de-Marne
Poslovni sektor (glavni CPV)
50720000 Usluge popravaka i održavanja centralnoga grijanja
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
2,560,000.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
6,515,000.00 EUR
Pojedinosti potražite u svakoj grupi
Broj grupa
2
Referentni broj ponude
Nije dostupno
Opis

Le contrat à pour objet le pilotage et l'entretien des installations de chauffage et de production d'eau chaude collective de l'ADEF implantées sur l'ensemble de l'Ile de France.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://publication.marchesonline.com/publication/extern/apcConsultationAcces.do?idConsultation=MzY0MTI4Ng%3D%3D
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
27/06/2022 14:30
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.