Publications Office of the EU
Njemačka-Esslingen am Neckar: Usluge čišćenja zgrada - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Njemačka-Esslingen am Neckar: Usluge čišćenja zgrada

  • Objavljeno
    28/04/2023
  • Rok
    14/06/2023
  • Otvaranje ponuda
    14/06/2023
  • Dodijeljeno
    03/07/2023
  • Danas
    04/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
Yes
Kupac
Stadt Esslingen am Neckar, Städtische Gebäude Esslingen, Baurechtsamt, Vergabestelle
Mjesto izvršenja
NUTS code: DE113 Esslingen
Lokacija kupca
NUTS code: DE113 Esslingen
Poslovni sektor (glavni CPV)
90911200 Usluge čišćenja zgrada
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
0.04 EUR
Pojedinosti potražite u svakoj grupi
Broj grupa
4
Referentni broj ponude
D-SGE-2023-001-1406
Opis

Unterhalts-, Grund- und Glasreinigungsarbeiten

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
www.Vergabe24.de
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
14/06/2023 10:00
Mjesto izvršenja
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.