Publications Office of the EU
Švedska-Solna: Čišćenje i sigurno uništavanje povjerljivih dokumenata - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka

Švedska-Solna: Čišćenje i sigurno uništavanje povjerljivih dokumenata

  • Objavljeno
    17/02/2018
  • Rok
    06/03/2018
  • Dodijeljeno
    08/05/2018
  • Danas
    02/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Europski centar za sprječavanje i kontrolu bolesti
Mjesto izvršenja
NUTS code: SE Sverige
Lokacija kupca
NUTS code: SE Sverige
Poslovni sektor (glavni CPV)
90919200 Usluge čišćenja ureda
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
1,750,000.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
1,750,000.00 EUR
Referentni broj ponude
RP/2018/RMC/7979
Opis

ECDC želi angažirati kvalificiranog i uglednog dobavljača usluga čišćenja i uništavanja povjerljivih dokumenata. ECDC pridaje veliku važnost učinkovitim, kvalitetnim postupcima čišćenja usmjerenim na rezultate koji zadovoljavaju potrebe ECDC-a za čišćenjem raznih prostorija i površina, kao što su prostorije za sastanke, kafić, kuhinjske, uredske i komunalne prostorije (itd.).

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Det Europæiske Center for Forebyggelse af og Kontrol med Sygdomme
Poštanska adresa: Granits väg 8
Mjesto: Solna
Oznaka NUTS-a: SE
Poštanski broj: 171 65
Zemlja: SWE
Osoba za kontakt: Procurement Back Office
Glavna adresa: http://www.ecdc.europa.eu
Elektroničkim putem:
https://etendering.ted.europa.eu/cft/cft-display.html?cftId=3270
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Javna nabava uključuje sklapanje okvirnog sporazuma
Okvirni sporazum s single subjekti
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
1,750,000.00 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
1,750,000.00 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Lassila and Tikanoja Service
Poštanska adresa:
Mjesto: Solna
Poštanski broj:
Zemlja: SWE
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.