Publications Office of the EU
Njemačka-Dresden: Arhitektonske usluge, tehničke usluge i usluge planiranja - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka

Njemačka-Dresden: Arhitektonske usluge, tehničke usluge i usluge planiranja

  • Objavljeno
    19/11/2019
  • Rok
    19/12/2019
  • Otvaranje ponuda
    19/12/2019
  • Dodijeljeno
    10/02/2020
  • Danas
    01/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Staatsbetrieb Sächsisches Immobilien- und Baumanagement, Zentrale, SSC VVM, Außenstelle Dresden 1, Zentrale Vergabestelle
Mjesto izvršenja
NUTS code: DED41 Chemnitz, Kreisfreie Stadt
Lokacija kupca
NUTS code: DED21 Dresden, Kreisfreie Stadt
Poslovni sektor (glavni CPV)
71240000 Arhitektonske usluge, tehničke usluge i usluge planiranja
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
53,000,000.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
398,975.82 EUR
Referentni broj ponude
19D312009
Opis

Tragwerksplanung.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
www.sachsen-vergabe.de
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
19/12/2019 09:00
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
53,000,000.00 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
398,975.82 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Leonhardt, Andrä und Partner Beratende Ingenieure VBI AG
Poštanska adresa: Am Schießhaus 1 - 3
Mjesto: Dresden
Poštanski broj: 01067
Zemlja: DEU
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.