Publications Office of the EU
Španjolska-Sevilla: Osobna računala - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka

Španjolska-Sevilla: Osobna računala

  • Objavljeno
    29/09/2015
  • Rok
    20/11/2015
  • Dodijeljeno
    07/01/2016
  • Danas
    31/08/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Andalucía Emprende, Fundación Pública Andaluza
Mjesto izvršenja
NUTS code: ES61 Andalucía
Lokacija kupca
NUTS code: Nije dostupno
Poslovni sektor (glavni CPV)
30213000 Osobna računala
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
755,068.88 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
755,068.88 EUR
Referentni broj ponude
2015/018
Opis

Renting y mantenimiento de ordenadores personales.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Provjerite povezane dokumente za detalje
Mjesto izvršenja
CPV oznaka

30213000 - Osobna računala

50000000 - Usluge popravaka i održavanja

98000000 - Ostale javne, društvene i osobne usluge

Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
755,068.88 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
755,068.88 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: B.B.V.A. Renting, S.A.
Poštanska adresa: av. Monforte de Lemos, s/n
Mjesto: Madrid
Poštanski broj: 28029
Zemlja: ESP
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.