Publications Office of the EU
Francuska-Le Mans: Arhitektonske usluge, tehničke usluge i usluge planiranja - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francuska-Le Mans: Arhitektonske usluge, tehničke usluge i usluge planiranja

  • Objavljeno
    26/09/2023
  • Rok
    23/10/2023
  • Danas
    01/09/2026
Status
Podnošenje je završeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
le Mans Métropole - communauté Urbaine
Mjesto izvršenja
NUTS code: FRG04 Sarthe
Lokacija kupca
NUTS code: FRG04 Sarthe
Poslovni sektor (glavni CPV)
71240000 Arhitektonske usluge, tehničke usluge i usluge planiranja
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
278,400.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Referentni broj ponude
2023_0082_moe_bl
Opis

cette place accueille actuellement un espace de stationnement d'une capacité de 109 places sur une superficie d'environ 3 600 mètres carrés, ainsi qu'une mixité d'activités en périphérie : résidentielle, restauration, discothèques, bureaux, commerces,?l'objet de la mission est de répondre aux objectifs d'optimisation de l'espace public pour les différents modes de déplacements, d'apaiser la circulation, d'organiser le stationnement, de végétaliser, d'intégrer de nouveaux usages et de mettre aux normes.L'enveloppe financière affectée aux travaux est estimée à 2 614 000 euro(s) (H.T.).Le détail des missions confiées au titulaire figure au cahier des charges

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
http://www.sarthe-marchespublics.fr
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
278,400.00 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
Nije dostupno
Dodjela ugovora
Nije dostupno
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.