Publications Office of the EU
Aquisição de serviços de desenvolvimento de software na vertente análise ao nível experiência utilizador, para agrupamento iniciativas planeadas para 2025 no âmbito da PTSS, ao abrigo dos Acordos Quadro do I.I., I.P. – Lote 3 (Serviços de Desenvolvimento de Software nas vertentes de Análise, Programação, Arquitetura e Gestão de Projeto em Plataforma J2EE - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Aquisição de serviços de desenvolvimento de software na vertente análise ao nível experiência utilizador, para agrupamento iniciativas planeadas para 2025 no âmbito da PTSS, ao abrigo dos Acordos Quadro do I.I., I.P. – Lote 3 (Serviços de Desenvolvimento de Software nas vertentes de Análise, Programação, Arquitetura e Gestão de Projeto em Plataforma J2EE

  • Dodijeljeno
    07/08/2025
  • Danas
    02/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Instituto de Informática, I.P.
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: Nije dostupno
Poslovni sektor (glavni CPV)
72200000 Usluge programiranja i usluge savjetovanja
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
1,276,800.00 EUR
Referentni broj ponude
2325000164
Opis

Aquisição de serviços de desenvolvimento de software na vertente análise ao nível experiência utilizador, para agrupamento iniciativas planeadas para 2025 no âmbito da PTSS, ao abrigo dos Acordos Quadro do I.I., I.P. – Lote 3 (Serviços de Desenvolvimento de Software nas vertentes de Análise, Programação, Arquitetura e Gestão de Projeto em Plataforma J2EE

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Nije dostupno
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Kriterij:
Vrsta: price
Opis: Preço - 40%
Ponder (postotak, točan) :
Kriterij:
Vrsta: quality
Opis: Mérito Técnico da proposta - 60%
Ponder (postotak, točan) :
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
1,276,800.00 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: BABEL IBÉRICA, S. A
Poštanska adresa:
Mjesto: Lisboa
Poštanski broj: 1600-546
Zemlja:
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.