Publications Office of the EU
Poljska-Białystok: Oprema za rendgensku kontrolu - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka

Poljska-Białystok: Oprema za rendgensku kontrolu

  • Objavljeno
    12/03/2019
  • Rok
    26/04/2019
  • Dodijeljeno
    18/06/2019
  • Danas
    31/08/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Izba Administracji Skarbowej w Białymstoku
Mjesto izvršenja
NUTS code: PL84 Podlaskie
Lokacija kupca
NUTS code: PL84 Podlaskie
Poslovni sektor (glavni CPV)
38582000 Oprema za rendgensku kontrolu
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
10,162,601.63 PLN
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
10,020,029.00 PLN
Referentni broj ponude
2001-ILZ.260.4.2019
Opis

Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż stacjonarnego urządzenia rentgenowskiego do prześwietlania samochodów ciężarowych – zwanym dalej „urządzeniem RTG” wraz z przynależną infrastrukturą funkcjonalno-użytkową na terenie międzynarodowego drogowego przejścia granicznego w Bobrownikach (16-040 Gródek).

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://ias-bialystok.ezamawiajacy.pl/
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Provjerite povezane dokumente za detalje
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
10,162,601.63 PLN
Konačna ugovorena vrijednost
10,020,029.00 PLN
Dodjela ugovora
Službeno ime: Nuctech Warsaw Company Limited Sp. z o.o.
Poštanska adresa: Emilii Plater 53
Mjesto: Warszawa
Poštanski broj: 00-113
Zemlja: POL
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.