Publications Office of the EU
Španjolska-Teruel: Oprema za osvjetljavanje ulica - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španjolska-Teruel: Oprema za osvjetljavanje ulica

  • Objavljeno
    05/06/2020
  • Rok
    08/07/2020
  • Otvaranje ponuda
    08/09/2020
  • Dodijeljeno
    16/09/2020
  • Danas
    01/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Consejo de Administración de la Sociedad Municipal Urban Teruel, S.A. - Ayuntamiento de Teruel
Mjesto izvršenja
NUTS code: ES242 Teruel
Lokacija kupca
NUTS code: ES242 Teruel
Poslovni sektor (glavni CPV)
34928500 Oprema za osvjetljavanje ulica
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
321,053.17 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
860,556.54 EUR
Referentni broj ponude
08/20
Opis

Suministro de luminarias y equipos de telegestión correspondientes al proyecto "Sustitución de luminarias de vapor de mercurio por luminarias LED en el municipio de Teruel y barrios pedáneos".

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Consejo de Administración de la Sociedad Municipal Urban Teruel, S. A. – Ayuntamiento de Teruel
Nacionalni registracijski broj: A44182525
Poštanska adresa: Plaza Amantes, 6, 3.º
Mjesto: Teruel
Oznaka NUTS-a: ES242
Poštanski broj: 44001
Zemlja: ESP
Osoba za kontakt: Consejo de Administración de la Sociedad Municipal Urban Teruel, S. A. – Ayuntamiento de Teruel
Glavna adresa: https://contrataciondelestado.es
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
08/09/2020 12:30
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
321,053.17 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
860,556.54 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: JAB Aragón, S. L.
Poštanska adresa: Polígono Argualas, nave 11
Mjesto: Zaragoza
Poštanski broj: 50012
Zemlja: ESP

Službeno ime: JAB ARAGON SL
Poštanska adresa: Nave 11, Polígono Argualas
Mjesto: ZARAGOZA
Poštanski broj: 50012
Zemlja: ESP
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.