Publications Office of the EU
CZ-České Budějovice: Стъклени изделия за лабораторна употреба - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

CZ-České Budějovice: Стъклени изделия за лабораторна употреба

  • Dodijeljeno
    27/03/2013
  • Danas
    06/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
NUTS code: CZ031 Jihočeský kraj
Lokacija kupca
NUTS code: Nije dostupno
Poslovni sektor (glavni CPV)
33793000 Stakleni proizvodi za laboratorijske namjene
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
615,500.00
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
487,588.00 CZK
Referentni broj ponude
Nije dostupno
Opis

Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka laboratorního skla a plastů pro potřeby výzkumných programů projektu CENAKVA.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Not applicable
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Lowest price
Procijenjena vrijednost
615,500.00
Konačna ugovorena vrijednost
487,588.00 CZK
Dodjela ugovora
Službeno ime: Vitrum VWR, s.r.o.
Poštanska adresa: Nuselská 1419/53
Mjesto: Praha 4
Poštanski broj: 140 00
Zemlja: CZE
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.