Publications Office of the EU
Njemačka-Borna: Vozila za pražnjenje slivnika - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Njemačka-Borna: Vozila za pražnjenje slivnika

  • Objavljeno
    21/05/2021
  • Rok
    21/06/2021
  • Otvaranje ponuda
    22/06/2021
  • Danas
    03/09/2026
Status
Podnošenje je završeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Zweckverband Wasser/Abwasser Bornaer Land
Mjesto izvršenja
NUTS code: DED52 Leipzig
Lokacija kupca
NUTS code: DED52 Leipzig
Poslovni sektor (glavni CPV)
34144410 Vozila za pražnjenje slivnika
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Referentni broj ponude
0048-TB2021
Opis

Lieferung eines Hochdruckspül- und Saugfahrzeuges.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
www.evergabe.de
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
22/06/2021 14:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
Nije dostupno
Dodjela ugovora
Nije dostupno
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.