Publications Office of the EU
Njemačka-Montabaur: Građevinski radovi na autocesti - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Njemačka-Montabaur: Građevinski radovi na autocesti

  • Objavljeno
    17/03/2021
  • Rok
    15/04/2021
  • Otvaranje ponuda
    15/04/2021
  • Dodijeljeno
    11/06/2021
  • Danas
    01/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Works
Produljeni postupak
No
Kupac
Die Autobahn GmbH des Bundes, Niederlassung West, Außenstelle Montabaur
Mjesto izvršenja
NUTS code: DEB25 Trier-Saarburg
Lokacija kupca
NUTS code: DEB1B Westerwaldkreis
Poslovni sektor (glavni CPV)
45233110 Građevinski radovi na autocesti
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
668,297.21 EUR
Referentni broj ponude
A.11337.00-21-2010-B
Opis

Verkehrssicherungs- und Beschilderungsarbeiten im Zuge der Grunderneuerung BAB A1 zw. der AS Salmtal und der AS Schweich, in beiden Fahrtrichtungen.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://lbm.vergabe.rlp.de/VMPSatellite/notice/CXS2YYRY42A
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
15/04/2021 10:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Lowest price
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
668,297.21 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: SECUTEC GmbH – Niederlassung Mannheim
Poštanska adresa: Rhenaniastraße 108-112
Mjesto: Mannheim
Poštanski broj: 68219
Zemlja: DEU
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.