Publications Office of the EU
Ujedinjena Kraljevina-Telford: Dijelovi vojnih vozila - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ujedinjena Kraljevina-Telford: Dijelovi vojnih vozila

  • Dodijeljeno
    17/06/2019
  • Danas
    01/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Ministry of Defence, DSG, Defence Support Group (DSG)
Mjesto izvršenja
NUTS code: UKG21 Telford and Wrekin
Lokacija kupca
NUTS code: UKG21 Telford and Wrekin
Poslovni sektor (glavni CPV)
35420000 Dijelovi vojnih vozila
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
16,000,000.00
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
16,000,000.00 GBP
Referentni broj ponude
IRM19/7298
Opis

Supply of Viking, BV206, BRV Spares and associated items.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Not applicable
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Javna nabava uključuje sklapanje okvirnog sporazuma
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Not specified
Procijenjena vrijednost
16,000,000.00
Konačna ugovorena vrijednost
16,000,000.00 GBP
Dodjela ugovora
Službeno ime: BAE Hagglunds AB
Poštanska adresa: Bjornavagen 2
Mjesto: SE — 891 82 ornskoldsvik
Poštanski broj:
Zemlja: SWE
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.