-
Objavljeno11/06/2021
-
Rok14/07/2021
-
Otvaranje ponuda14/07/2021
-
Dodijeljeno04/10/2021
-
Danas03/09/2026
Uslužni programi
Mađarska-Budimpešta: Usluge upravljanja financijskim tržištima
Az Elektronikus fizetési és elszámolási rendszerhez (EFER) csatlakozott intézmények számára internetes bankkártya elfogadói (VPOS) szolgáltatás nyújtása
Službeno ime: NISZ Nemzeti Infokommunikációs Szolgáltató Zrt.
Nacionalni registracijski broj: 10585560244
Poštanska adresa: Csokonai utca 3.
Mjesto: Budapest
Oznaka NUTS-a: HU110
Poštanski broj: 1081
Zemlja: HUN
Osoba za kontakt: Hausenblasz Máté
Glavna adresa: http://www.nisz.hu
Elektroničkim putem:
https://ekr.gov.hu/portal/kozbeszerzes/eljarasok/EKR000631482021/reszletek
Poštanska adresa: Hungária Körút 17-19
Mjesto: Budapest
Poštanski broj: 1143
Zemlja: HUN
Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.