Publications Office of the EU
Španjolska-Barcelona: Usluge razvoja programske podrške za financijsku analizu i računovodstvo - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španjolska-Barcelona: Usluge razvoja programske podrške za financijsku analizu i računovodstvo

  • Objavljeno
    08/07/2014
  • Objavljeno
    06/12/2014
  • Rok
    07/01/2015
  • Dodijeljeno
    05/03/2015
  • Danas
    31/08/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Instituto Municipal de Informática de Barcelona
Mjesto izvršenja
NUTS code: ES España
Lokacija kupca
NUTS code: Nije dostupno
Poslovni sektor (glavni CPV)
72212440 Usluge razvoja programske podrške za financijsku analizu i računovodstvo
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
2,125,950.40 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
858,880.00 EUR
Referentni broj ponude
Expediente nº C0207 2014 595
Opis

Servicios informáticos de mantenimiento y soporte recurrentes y evolutivos sobre la plataforma Natural / Adabas relacionados con los sistemas de información del Instituto Municipal de Hacienda y Gestión del Padrón de Habitantes y Censo Electoral del Ayuntamiento de Barcelona.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Obavijest uključuje ugovor o javnoj nabavi
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
2,125,950.40 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
858,880.00 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Axpe Consulting, S.L.
Poštanska adresa: c/ Tarragona, 109
Mjesto: Barcelona
Poštanski broj: 08014
Zemlja: ESP
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.